Anasayfa » İlan » Elazığ İl Özel İdaresi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Elazığ İl Özel İdaresi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Elazığ İl Özel İdaresi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Tarih :
Elazığ İl Özel İdaresi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

ELAZIĞ ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

İL ÖZEL İDARE MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 22 Temmuz 2019
Yayınlanma Tarihi : 16 Temmuz 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

Elazığ İl Özel İdaresi Binasında 02.08.2019 günü Saat : 14:00 da kura çekilecektir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Ekskavatör(Kazıma Ve Yükleme) Operatörü

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18---40 (22.07.2001 - 16.07.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) - -
Erkek - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Elazığ Özel İdaresi02.08.201914:00 - 15:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : ÇAYDA ÇIRA MAH.EMSAL SK.NO:9
23200 ELAZIĞ MERKEZ
ELAZIĞ / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ALACAKAYA, KOVANCILAR, ARICAK, SİVRİCE, PALU, MADEN, KEBAN, KARAKOÇAN, ELAZIĞ MERKEZ, BASKİL, AĞIN

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
Rektör'ün 3 kızı ve iki damadı aynı üniversitede
'Sahte polis' dolandırıcılık yaparken suçüstü yakalandı
3000 TL maaşla KPSS şartsız belediye işçisi alınacak!.
Sayı giderek artıyor... Ölümcül virüs alarmı!
Memurun kreş ücreti 240 lira oldu
Erdoğan'dan 'Metin İyidil kararı'na tepki
Nikahsız yaşadığım kişiden çocuğum olursa yetim aylığım kesilir mi?
Bakan Gül: Hazırladığımız paket af değil
“Kötü karne” sebebiyle eve dönmeyen kayıp kardeşler bulundu
Milletvekillerine dağıtılan 'akıllı ajanda' el yazısını da tanıyacak
Taşeron işçiler dikkat!Tediyeler bu ay bitmeden hesapta
10 parmağında 10 marifet olan başhekim
Babil dizisi Twitter'da dünya gündemine girdi
Altın fiyatlarında son durum: Gram ve çeyrek altın 19 Ocak’ta ne kadar oldu?
Pompada akıl oyunları... Böyle dolandırıyorlar
Devletten destek alarak kurduğu işini devlete satıyor! Aylık kazancı 100 bin lira!.
Türkiye'nin dördüncü GSM operatörü geliyor
40 milyon turist eti yükseltecek!
Yargıtay'dan emsal karar! Kocasına bunu diyene tazminat yok
Askerler üşümesin diye montlarını giydirdiler

Benzer Haberler