Anasayfa » Medya Haberleri » ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...

ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...

ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...

ÖSYM: 2019 KPSS A grubu ve öğretmenlik genel yetenek- genel kültür, eğitim bilimleri oturumlarının temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı.

Tarih :
ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...
ÖSYM, 14 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen KPSS Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarını adayların erişimine sundu. Adaylar sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarını ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden görebilecek.

ÖSYM'den yapılan açıklama şu şekilde;

14 Temmuz 2019 tarihinde uygulanan 2019-KPSS Lisans (Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri) oturumlarının Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarının % 10’ları aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 16 Temmuz 2019 tarihinde saat 16.45’ten itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kaynak : SGK Rehberi
Bakan Gül: Hazırladığımız paket af değil
Devlet hastanesinden literatüre girecek ameliyat
Faiz yükü azaldı, konuta ilgi patladı
2020 yılında kamu işçilerinin ikramiyesi ne zaman ödenecek?
İstanbul BB, Açık Veri Portalı hizmete sunuldu
Profesör, 3. kattan atlayarak intihar etti
Askerler üşümesin diye montlarını giydirdiler
Whatsapp çöktü mü? Fotoğraf gönderme sorunu yaşanıyor

Benzer Haberler