Anasayfa » Medya Haberleri » ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...

ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...

ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...

ÖSYM: 2019 KPSS A grubu ve öğretmenlik genel yetenek- genel kültür, eğitim bilimleri oturumlarının temel soru kitapçıkları ve cevap anahtarları yayımlandı.

Tarih :
ÖSYM'den son dakika açıklaması! Yayımlandı...
ÖSYM, 14 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen KPSS Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarını adayların erişimine sundu. Adaylar sınav soru kitapçıkları ve cevap anahtarlarını ais.ösym.gov.tr adresi üzerinden görebilecek.

ÖSYM'den yapılan açıklama şu şekilde;

14 Temmuz 2019 tarihinde uygulanan 2019-KPSS Lisans (Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri) oturumlarının Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarının % 10’ları aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 16 Temmuz 2019 tarihinde saat 16.45’ten itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Kaynak : SGK Rehberi
Emekliye ve dar gelirliye kira yardımı nasıl alınır?
Edirne Orta Katı Atık Yönetim Geçici 3 İşçi Alacak
4 aylık yağış 1 gecede yağdı!
Memurlarda uzlaşılamayan maddeler belli oldu!
82,75 ve 66 doğumluların emeklilik hesabı!
Emine Bulut cinayetini çeken kişi hakkında karar verildi!
Canan Karatay bu kez 1950'lerden sonra gelen gıda için uyardı!
Ünlü oyuncuya 8 ay ömür biçildi!

Benzer Haberler