Anasayfa » Taşeron » O belediye de TİS imzalandı!

O belediye de TİS imzalandı!

O belediye de TİS imzalandı!

Tarih :
O belediye de TİS imzalandı!
Hizmet-iş ile Kayseri’ye bağlı İncesu Belediyesi arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Toplu iş sözleşmesi törenine Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, iş yeri sendika temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldı.

Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik imza töreninde yaptığı konuşmada, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’e imza altına alınan toplu iş sözleşme için teşekkür ederken, “Başkanımıza seçimlerden sonra hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğumuzda ‘imkânlarımız yettiği kadar İncesu’da çalışan arkadaşlarımızı memnun etmek için elimizden geleni yapacağız’ demişti. Allah kendisinden razı olsun. Ramazan ve Kurban Bayramlarından önce üyelerimizin daha huzurlu bir bayram geçirmesini sağladı. Bu vesile ile Belediye Başkanımız başta olmak üzere, toplu iş sözleşmesinde emeği geçen müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda konuşan İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ise, “ Toplu iş sözleşmemiz iki taraf içinde hayırlı uğurlu olsun. Sizin hakkınızı sizlere vermeye çalışıyoruz. Bu memlekete hizmet eden arkadaşlarımıza almış oldukları ve hak ettikleri bu ücretler helali hoş olsun. Belediyenin maddi imkânları ilerleyen zamanlarda iyileşir güzelleşirse sizlerin almış oldukları ücretleri de iyileştirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz ” dedi.

Kaynak : SGK Rehberi
Başkentte şüpheli ölüm
Avukatı kaldıramadı sandalyeyi çıkarttı!
Danıştay, personel yönergesine dayalı olarak yapılan görevden alma işlemini iptal etti
SGK açıkladı:'Sigortalı çalışmak sosyal yardım almaya engel değil'
Araçta dans eden sürücü cezavine girecek
Karın ağrısının sebebi kanser olabilir'
Bakanlık duyurdu! Destek ödemeleri bugün başlıyor
Kuruyemişe ‘Yılbaşı' zammı
Erken emeklilik için 5 formül

Benzer Haberler