Anasayfa » İlan » Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

Tarih :
Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği Geçici İşçi Alım İlanı

AFYONKARAHİSAR ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

EMİRDAĞ ÇILDIRIM SULAMA BİRLİĞİ
Son Başvuru Tarihi : 15 Ağustos 2019
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:


A) Genel Hususlar:


1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.
3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.
4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.
5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.
6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.
8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.
9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.
10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.
12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.
13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.


B) Özel Hususlar:


TALEP GEÇİCİ OLUP Çalışma süresi 4 aydır.Talebe başvuracak adayların sulama yapılacak araziyi bilmesi gerekir.İşin tanımı, su arızası durumunda tamir ve bakım yapacaktır.

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; Noter huzurunda çekilecek olan kura 21.08.2019 tarihinde ÇILDIRIM SULAMA BİRLİĞİ Belediye Rant Tesisleri No:1/D EMİRDAĞ/AFYONKARAHİSAR'da yapılacaktır.Asgari ücret ödenecektir.

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Su Arıza İşçisi

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(15.08.2001 - - -
Erkek 18--(15.08.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Çıldırım Sulama Birliği Toplantı Salonu Belediye Rant Tesisleri No:1/D Emirdağ/AFYONKARAHİSAR21.08.2019Gün Boyunca (09:00 - 18:00)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : EMİRDAĞ BAŞKONAK-ÇATALLI-TEZ KÖYLERİ SULAMA SAHASI
03600 EMİRDAĞ
AFYONKARAHİSAR / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :EMİRDAĞ

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadı
ÜnvanıÇILDIRIM SULAMA BİRLİĞİ
Telefon No02724424892
E-Postacildirim.dsi@gmail.com

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Geçici / Tam Zamanlı


Kaynak : SGK Rehberi
OGM'den 5 bin personel alımına ilişkin önemli açıklama! Sözleşmeler postaya
Mahkemenin işe iade kararına rağmen işveren işçiyi işe başlatmazsa ne olur?
Meclis'e 'aşçı, bulaşıkçı, garson, hizmetli' alınacak! İşte detaylar...
Aydın Lima 1 İşçi Alacak
Kuyumcular: Altınınızı sakın bozdurmayın!
Toyota Çin'de fabrikasını kapalı tutacak!
TBMM'den beş partili ortak Kudüs bildirisi: Yok sayıyor ve esefle kınıyoruz
CHP: İmamoğlu'nun ailesine karşı sorumlulukları var
Çanakkale Ezine Belediyesi 1 İşçi Alacak
ÖSYM 2019 yılı sınav verilerini paylaştı
Belediyelerin 2018 yılı denetim raporları yayımlandı
CHP'li İmamoğlu'nun kaldığı otelin günlük fiyatı dudak uçuklattı
Eskişehir Seyitgazi SYDV Geçici 5 İşçi Alacak
Çalışırken amir maaşı, emekli olunca memur maaşı!
Altında gün sonu fiyatları
Türk bilim adamları buldu! Virüsü 5 dakikada buluyor
Kobe Bryant Türkiye'de hangi takımda oynamak istiyordu?
Edirne Meriç SYDV Geçici 5 İşçi Alacak
Kars Beltaş 1 İşçi Alacak
Erdoğan'dan 'yeni partilerle' ilgili önemli açıklama!

Benzer Haberler