Anasayfa » Gündem » Kaybolan genç kız 9 gün sonra bakın nerede bulundu?

Kaybolan genç kız 9 gün sonra bakın nerede bulundu?

Kaybolan genç kız 9 gün sonra bakın nerede bulundu?

Kaybolan genç kız 9 gün sonra bakın nerede bulundu?

Tarih :
Kaybolan genç kız 9 gün sonra bakın nerede bulundu?

Ortadan kaybolan genç kız 9 gün sonra bulundu

Aydın'da 9 gündür haber alınamayan genç kızın kaçırıldığı ileri sürüldü.

Aydın'ın Efeler ilçesindeki evinden dondurma almak için çıkan G. A. (17), 9 gün sonra G. G. (17) ile birlikte jandarmanın uygulama noktasında durdurduğu yolcu minibüsünde bulundu.

Alınan bilgiye göre, merkez Efeler ilçesi Adnan Menderes Mahallesi'nde yaşayan borderline (kişilik bozukluğu) hastası G.A. (17), 3 Ağustos'ta dondurma almak için evden ayrıldı.

Kızları eve dönmeyince kendi imkanlarıyla arama çalışması yapan aile daha sonra aynı gün polise kızlarının kaçırıldığı ihbarında bulundu.

Polis ekipleri, ailenin ifadesine göre kızı kaçırdığı iddia edilen G.G'nin Acarlar Mahallesi'ndeki evine gitti ancak bu kişiye ulaşılamadı.

Anne Güler Akdağ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kızının yaklaşık 3 ay önce de G.G. tarafından kaçırıldığını söyledi.

Kızının yine aynı kişi tarafından kaçırıldığını düşündüklerini belirten Akdağ, "Çocuğumun her ne şekilde olursa olsun bulunmasını istiyorum. O çocuk kaç gündür ortada yok. Bu zamana kadar beni asla aramamazlık yapmazdı. Benim çocuğum engelli. Çocuğumu kandırdılar. Kızımın hayatından endişe ediyorum. Herkesten yardım bekliyorum. Ne olur benim kızım bulunsun." dedi.

Akdağ, yetkililerden kızının bir an önce bulunmasını istedi.

JANDARMANIN DURDURDUĞU YOLCU MİNİBÜSÜNDE BULUNDU

Aydın'ın Efeler ilçesindeki evinden dondurma almak için çıkan G. A. (17), 9 gün sonra G. G. (17) ile birlikte jandarmanın uygulama noktasında durdurduğu yolcu minibüsünde bulundu. Her yerde aranan G. A.'nın kaçırıldığı şüphesi ile alarma geçen polis ve jandarma ekipleri, bugün saat bugün saat 21.30 sıralarında Söke-Milas karayolu üzerinde uygulama yaptı. Söke ilçesine giden bir yolcu minibüsünü durduran ekipler, yolculara yaptıkları kimlik kontrolünde G.A. ve G.G'nin minibüste olduğunu tespit etti. Kayıp kız ve onu kaçırdığı ileri sürülen genç jandarma karakoluna götürüldü.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Benzer Haberler