Anasayfa » Medya Haberleri » Tek tuş ile araç satın alabilecek

Tek tuş ile araç satın alabilecek

Tek tuş ile araç satın alabilecek

Tek tuş ile araç satın alabilecek

Tarih :
Tek tuş ile araç satın alabilecek

Otomobil bayisine, notere ve kredi almak için bankaya gitmeden internetten sıfır araç satın alma dönemi başlıyor / Murat Gülderen'in haberi...

Gerekli resmi düzenlemelerin en geç 2021’e kadar tamamlanması bekleniyor. Bayiden alınan araçlar istendiğinde kapınıza kadar da getirilecek. Sistemin ilk ayağı yerli girişim minoto. com ile atıldı.

KARŞILAŞTIRMA...

Minoto Ceo’su Ferhat Albayrak “Burada anlaştığımız bayilerin sıfır araçlarını sergiliyoruz. Kullanıcı buradan istediği renkte ve modelde aracın hangi bayide olduğunu anında görebiliyor ve diğer modellerle fiyat karşılaştırması yapabiliyor. Bazen aynı model araçlarda bile önemli fiyat farklılıkları olabiliyor. Kullanıcılar site üzerinden online pazarlık da yapabiliyor” diye konuştu.

ÖZEL FAİZ ORANI

Şu an satış işlemlerinin bayi üzerinden olduğunu söyleyen Albayrak kısa süre içinde siteden de satış yapılacağını kaydetti. Albayrak şöyle devam etti: “İki bankayla anlaştık. Bunlar Minoto’ya özel bir faiz oranı ve kredi sistemi belirliyorlar. Bu oluşum bankalar için yeni bir Pazar. Çünkü onlar genelde otomobil kredisini bayide veriyorlar. Biz bankaları o zahmetten de kurtarmış olacağız.”

Kaynak : Posta
Korkutan iddia ile ilgili AFAD'dan açıklama
Yüzbinlerce kişi bekliyordu!Meclis'e geliyor...
MHP İlçe Başkanı kazada yaralandı
Kurumlar arası geçici görevlendirmelerde onay makamı hangisidir?
Örneklerle emekli aylığının düşmemesi için ne yapılmalı?
Dikkat çeken sözler: Amirim bu ifadeler ipe götürür
OECD raporunu açıkladı! Türkiye'ye güzel haber
İETT şoförlerine sakal yasağı getirildi

Benzer Haberler