Anasayfa » Medya Haberleri » Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!

Yeniden Refah Partisi Lideri Fatih Erbakan, 2020-2021 yılları memur maaş zammı teklifine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Tarih :
Fatih Erbakan'dan memur zammı teklifi açıklaması!
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, hükümetin 2020-2021 yılları memur maaş zammı teklifiyle ilgili olarak 'Kabul edilemez' açıklamasını yaptı.

Fatih Erbakan, zam teklifinin matematiksel olarak kabul edilemeyeceğini belirterek, "Hükümet vatandaşa gelince sineğin yağına hesap edercesine bir tavır sergilemiştir. Memura yapılan cüzi bir zamı gündeme getirmişlerdir. Her türlü lükse uçaklara, protokol masraflarına para bulan hükümet, sıra kamu emekçilerine gelince çay ve simit hesabı yapmıştır. Bu düzeydeki maaş zamları matematiksel olarak artış olarak kabul edilemez. Memur ve memur emeklilerine reva görülen bu zamlar asla ve asla kabul edilemez. Bizler iktidar geldiğimiz zaman ilk olarak memur ve memur emeklilerine yüzde 50 zam yapacağız. Sonrakiş yıllarda da zamları gerçek enflasyonun üzerinde tutacağız. Biz Yeniden Refah Partisi olarak vatandaşımızı zamlara ve enflasyona ezdirmeyeceğiz" ifadeleri kullandı.

Kaynak : Yeni Akit
Feyzioğlu’na “disiplin” yolu için ilk adım atıldı
Hackerlar E-mailde pusuya yatıyorlar
Başkentte korkunç gece! 'Baba gel beni öldürüyor'
Erdoğan dediğini yaptı. AK Parti’de ‘kongre’ istifaları
Yeni yasa ile yüksek komisyona ve masrafa fren
Direnen köylüye tehdit: ‘Kafana sıkarım’
2020 gayrimenkul yılı olacak

Benzer Haberler