Anasayfa » İlan » Mardin Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Mardin Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Mardin Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

Tarih :
Mardin Milli Eğitim Müd. Engelli İşçi Alım İlanı

MARDİN ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ/MARDİN
Son Başvuru Tarihi : 27 Ağustos 2019
Yayınlanma Tarihi : 23 Ağustos 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(27.08.2001 - - -
Erkek 18--(27.08.2001 - - -

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Okur Yazar
En Fazla Öğrenim Seviyesi İlköğretim

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
Artuklu Halk Eğitim Müdürlüğü04.09.201910:00 - 11:00

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : HÜKÜMET KONAĞI YENİŞEHİR-MARDİN
47100 ARTUKLU
MARDİN / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ARTUKLU, YEŞİLLİ, DARGEÇİT, SAVUR, ÖMERLİ, NUSAYBİN, MİDYAT, MAZIDAĞI, MARDİN MERKEZ, KIZILTEPE, DERİK

İrtibat Bilgileri

Adı Soyadıİsmail ÖZGÜN
ÜnvanıVeri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
Telefon No0482212 12 58 / 1245
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 3
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
Babacan'dan ekonomiye 10 çözüm önerisi
Sağlık Bakanı Koca: Kuralsız kazanılmış savaş var mı?
Diyarbakır İl Kültür Müze Müdürlüğü Geçici 2 İşçi Alacak
Virüsün çıkış noktası olan ülkelerden yeni vaka sayıları gelmeye devam ediyor
Çorum Ortaköy Kazı Başkanlığı Geçici 10 İşçi Alacak
Tesla’ya rakip çıktı! Genç mucit 1999 model otomobili sesli komutla kontrol ediyor
Denizli Merkezefendi Temizlik Geçici 3 İşçi Alacak
Kovid-19 hastaları yaşadıklarını anlatıyor
Altında yıl sonu tahminleri değişti
Kayseri İncesu İmar 2 İşçi Alacak
Yavuz Ağıralioğlu: Cumhur ittifakının içine girmeyiz
Kredi faiz oranlarındaki indirim rekor getirdi!
Kredi çekerek altın alanlara uyarı
Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan’a flaş çağrı
'Yeşil altın'da var yılı
Bu camide hutbe 9,5 asırdır ’kılıç’la okunuyor
Antalya Kemer Belediyesi 3 İşçi Alacak
'V' tipi çıkışa işaret eden göstergeler çoğalıyor
Eskişehir'de akılalmaz olay: Sipariş verdiği su 14 yıllık çıktı
MHP’de Enginyurt depremi: Toplu halde istifa ettiler

Benzer Haberler