Anasayfa » Medya Haberleri » AK Partili Çelik'ten Emine Bulut açıklaması

AK Partili Çelik'ten Emine Bulut açıklaması

AK Partili Çelik'ten Emine Bulut açıklaması

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin MKYK toplantısına ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

Tarih :
AK Partili Çelik'ten Emine Bulut açıklaması
Çelik'in açıklamalarından önemli başlıklar;

"Siyaset kurumunun, hükümet müdahil olabileceği konuda derhal Aile Bakanlığımız harekete geçmiştir. Bakanlığımız konuya her aşamada müdahil olacaktır. Katliamı gerçekleştiren şahsın en yüksek cezayı alması hepimizin temennisidir. Cumhurbaşkanımız da değindiler, hepimizi en çok bu kişinin, rahmetli Emine Bulut'un hayatını bu şekilde kaybetmesi kadar bunu bu şekilde hayatını kaybederken ona yardım etmek yerine birilerinin görüntü alma telaşına düşmesi, seyirci olması, bunu ele almamız gerekiyor. Orada insan hayatını kaybederken birileri yardım etmek yerine görüntü almak gibi bir duruma nasıl düşebiliyorlar, topyekün değerlendirilmesi gereken bir konu.

'BÜYÜK BİR TOPLUMSAL YARADIR'

Üzerimeze düşen ne varsa bu konuları hassasiyetle yerine getirdik. Bu büyük toplumsal bir yaradır. Çok şiddetli bir şekilde sarsılıyoruz. Medeni hayata sahip olan bir milletin asla kabul etmeyeceği eylemdir.

'AK PARTİ OLARAK HER TÜRLÜ GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNE HAZIRIZ'

Sosyal medyada görüntülerin bu şekilde yayılması, çocukların nasıl etkileneceğinin iyi anlaşılması gerekiyor. Sosyal medyada vahşet kültürüne karşı nasıl bir hassasiyet oluşturulabilir, AK Parti olarka her türlü görüş alışverişine hazırız.

Ayrıntılar geliyor..

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler