Anasayfa » Medya Haberleri » Saadet'ten Cübbeli Ahmet'e davet! Bilmiyor musun?..

Saadet'ten Cübbeli Ahmet'e davet! Bilmiyor musun?..

Saadet'ten Cübbeli Ahmet'e davet! Bilmiyor musun?..

Cübbeli Ahmet'e davet! Bilmiyor musun?..

Tarih :
Saadet'ten Cübbeli Ahmet'e davet! Bilmiyor musun?..

Saadet Partili Abdullah Sevim'den Cübbeli Ahmet Hoca'ya davet

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, Cübbeli Ahmet'in Saadet Lideri Karamollaoğlu ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi. Sevim, Cübbeli Ahmet'i kahve içmek için partiye davet etti.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim, "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün geçtiğimiz günlerde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile ilgili yakışıksız sözlerine cevap verdi.

“Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim yolda başımıza gelen bütün badirelere rağmen, nasıl tavizsiz davrandığımızı?” diye soran Abdullah Sevim, Twitter hesabından paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Geçtiğimiz günlerde Sayın Ahmet Mahmut Ünlü’nün Genel Başkanımız, Bilge Başkan Sayın Temel Karamollaoğlu ile ilgili açıklamalarını üzüntüyle takip ettim. Bu noktada ben merak ediyorum:

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim ne amaçla yola çıktığımızı?

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim nereye varmak istediğimizi?

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bizim yolda başımıza gelen bütün badirelere rağmen, nasıl tavizsiz davrandığımızı?

Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bu tarz çıkışlarının dahil olduğu, bizim de sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz, İsmailağa Camiasını da üzdüğünü ve yaraladığını?

Ben buradan Cübbeli Ahmet Hoca’ya açık davette bulunmak istiyorum. Buyurun gelin, İl Başkanlığımızda bir kahve içelim. Aklınıza yatmayan ne varsa sorun söyleyelim.”

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler