Anasayfa » Medya Haberleri » Fatih Altaylı'dan Hande Fırat'a sert yerli otomobil cevabı

Fatih Altaylı'dan Hande Fırat'a sert yerli otomobil cevabı

Fatih Altaylı'dan Hande Fırat'a sert yerli otomobil cevabı

Fatih Altaylı ile Hande Fırat arasındaki yerli otomobil polemiği sürüyor. Altaylı, dün Hande Fırat'ın kendisine verdiği cevabı sert sözlerle eleştirdi.

Tarih :
Fatih Altaylı'dan Hande Fırat'a sert yerli otomobil cevabı
Habertürk yazarı Fatih Altaylı ile Hürriyet gazetesi yazarı Hande Fırat arasındaki yerli otomobil polemiği devam ediyor. Altaylı, bugünkü köşesinden dün Hande Fırat'ın "4 kapısı var. 4 lastiği var. Direksiyonu var. SUV model. Oldu mu?" verdiği cevabı sert sözlerle eleştirdi. Altaylı, "Evet, tam da beklediğim yanıtı, size yakışan ya da sizin verebileceğiniz cevabı verdiniz" ifadesini kullanarak "Hürriyet bu hale düştüğü için siz oradasınız!" diye yazdı.

"Keşke bu cevabı vermeden önce gazetenizin otomotiv editörü Emre Özpeynirci’ye danışsaydınız" diye yazan Altaylı, Hande Fırat'a "Komik olmasaydınız bu kadar. Sizin otomobille ilgili fikriniz ancak bu düzeyde olabilir" dedi.

Hürriyet gazetesinin "yapmadığı, yapamadığı haberciliği" ile mizah konusu olan bir platform haline geldiğini belirten Altaylı, "Tabii ki, bu sizin kabahatiniz değil hanımefendi. Elbette Hürriyet bu hale siz orada olduğunuz için düşmedi. Ama Hürriyet bu hale düştüğü için siz oradasınız!" ifadesini kullandı.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler