Anasayfa » Gündem » AK Parti'li eski vekilin oğlu lüks sitede vuruldu

AK Parti'li eski vekilin oğlu lüks sitede vuruldu

AK Parti'li eski vekilin oğlu lüks sitede vuruldu

Üsküdar'da lüks sitede vurulan kişinin, eski milletvekili Gülseren Topuz'un oğlu olduğu öğrenildi

Tarih :
AK Parti'li eski vekilin oğlu lüks sitede vuruldu
Üsküdar'da lüks bir sitede, bir kişi silahla vurularak yaralandı. Yaralanan kişinin eski milletvekili G. T'nin oğlu B. T olduğu öğrenildi.

Öte yandan, B.T, kendisine polis koruması sağlamak amacıyla çalışanları aracılığıyla evine sahte bomba düzenekleri gönderttiği olayda 2011 yılında tutuklanmıştı.

Üsküdar'da bulunan lüks bir sitede saat 14.00 sıralarında silah sesleri duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine giden polis ekipleri, iddiaya göre eski milletvekili G.T ile ünlü doktor E.T'nin oğlu doktor B.'nin silahla vurulmuş halde buldu. Yaralı şahıs ambulans ile Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

Öte yandan, B.T 2009 yılında yol verme kavgası sebebiyle Erkan B. isimli şahıs tarafından silahla vurularak yaralanmıştı. Bunun üzerine T., kendisine polis koruması sağlamak için muayenehanesinde çalışan 3 kişi aracılığıyla Üsküdar Nakkaştepe'deki evine 2 adet sahte bomba düzeneği göndertmişti. Olayla ilgili soruşturma yürüten polis, sahte bomba düzeneklerini evine kendisinin gönderttiğini tespit etmiş ve B.T, şoförü K.K ve bir çalışanı ile birlikte gözaltına almıştı. Olay kapsamında gözaltına alınan T. ile K. 2011 yılında tutuklanmıştı.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
II. Abdülhamid'in tahtı satıldı, tartışması başladı: Saraydan çıkmışsa el konulmalı
Virüsün Türkiye’ye gelmesi an meselesi, panik yapmayın...
Koronavirüs'e karşı 4 S formülü
Çin’in listesine göre Türkiye’nin en zengin ismi farklı
TÜBİTAK 15 personel alacak
Pamukta neler oluyor?
O kurum peronelinin %25'ini işten çıkardı!
Bakanlıktan Kapatılan DPB'nin işleri hakkında kurumlara genelge

Benzer Haberler