Anasayfa » Medya Haberleri » Canlı yayında ortalık karıştı! 'Ver arayı, ver arayı'

Canlı yayında ortalık karıştı! 'Ver arayı, ver arayı'

Canlı yayında ortalık karıştı! 'Ver arayı, ver arayı'

Canlı yayında ortalık karıştı! 'Ver arayı, ver arayı'

Tarih :
Canlı yayında ortalık karıştı! 'Ver arayı, ver arayı'

Mete Yarar ile CHP'li Barış Yarkadaş arasında tartışma

Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı adlı programda Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar ile CHP eski Milletvekili Barış Yarkadaş arasında tartışma çıktı.

Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında gergin anlar yaşandı. Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu programda CHP’nin eski İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş ile Güvenlik Uzmanı ve yazar Mete Yarar arasında tartışma çıkarken, canlı yayında gergin anlar yaşandı.

Barış Yarkadaş, Mete Yarar'a, "AKP propagandası yapıyorsun sabahtan beri, gerçekleri anlatın gerçekleri" derken, Yarar da Yarkadaş'a, "Şu üsluba bak... CHP’lisiniz ve başkasının siyasi kimliğini reddediyorsunuz, bravo. Sizin işinize gelmeyen her şey AKP’nin propagandası oluyor" şeklinde cevap verdi.

"DÜZGÜN KONUŞ BENİMLE"

Yüksek sesle birbirine bağırarak konuşan iki konuğunu sakinleştirmeye çalışan programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz'ın ise, "Arkadaşlar, öyle bir dönemden geçiyoruz ki, sakin konuşalım" diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştığı görüldü.

Ancak, gerginlik sürerken, Mete Yarar, sunucu Yılmaz'a "Dönemden geçmiyoruz, dönem insanları deşifre etme dönemi. Al işte bu" diyerek Barış Yarkadaş'ı işaret etti.

CHP'li Yarkadaş ise Mete Yarar'a, "AKP’nin politikasını bana devlet diye anlatma" derken, "Düzgün konuş benimle" diye belirtti.

Mete Yarar ise, Yarkadaş'a, "Terbiyesiz" diye cevap verirken, Didem Arslan Yılmaz da konuklar arasındaki polemiği bitiremeyince araya gitmek zorunda kaldı. Yılmaz, arkadaşlarına bağırarak, "Ver arayı, versene arayı" diye uyardı.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler