Anasayfa » Medya Haberleri » Fatih Erbakan: Çare var çünkü...

Fatih Erbakan: Çare var çünkü...

Fatih Erbakan: Çare var çünkü...

Yeniden Refah Partisi, Malatya'da 1. Olağan Kongresi'ni gerçekleştirdi. Kongrenin ardından Genel Başkan Fatih Erbakan, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Tarih :
Fatih Erbakan: Çare var çünkü...
Yeniden Refah Partisi'nin Malatya 1. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrenin ardından partinin lideri Fatih Erbakan, esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla sohbet etti.
Fatih Erbakan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Malatya'da kıymetli kardeşlerimizle buluştuk. Malatya 1. Olağan Kongremizin başarıyla gerçekleştirilmesinde büyük emeği geçen İl Başkanımız ve ekibini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. 'Sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da esnafın ve vatandaşımızın yanındayız' sloganı ile Malatya'da da kıymetli esnafımızı ziyaret ettik. Dertlerini paylaştık, taleplerini ve tekliflerini not aldık" dedi.
Partisinde bir çare olduğunu belirten Erbakan, "Çare var, çünkü Yeniden Refah var.’ diyerek umutları tazeledik. Gösterdikleri büyük teveccühten dolayı bütün esnaf kardeşlerimize teşekkürlerimizi arz ediyoruz" dedi.

Kaynak : Yeni Akit
Ali Yalçın: Memurların memnun edilmesini bekliyoruz
PTT'de yönetim kurulu başkanı değişti
2020 çalışma takvimi! 2020 resmi tatiller ne zaman?
İstanbul Başak İnşaat 3 İşçi Alacak
Bakanlıktan, Bakan Albayrak'ın Ordu konuşmasına açıklama
Tarım Kredi Samsun Böl. Birliği Kooperatif Görevlisi ve Ziraat Mühendisi Alacak
Ahmet Altan hakkında yakalama kararı çıkarıldı

Benzer Haberler