Anasayfa » Medya Haberleri » Fatih Erbakan, ‘Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum’ dedi ve..

Fatih Erbakan, ‘Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum’ dedi ve..

Fatih Erbakan, ‘Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum’ dedi ve..

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin yaptığı değerlendirmede, "Bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız" dedi.

Tarih :
Fatih Erbakan, ‘Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum’ dedi ve..
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi milli görüşçüler olarak bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız." dedi.
Erbakan, Kadir Has Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenen partisinin Kayseri 1. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin kendi güvenliğini sağlaması için operasyon yapmasının en doğal hakkı olduğunu söyledi.
Türkiye'nin güvenliğinin söz konusu olduğu yerde hükümete her türlü desteği verdiklerini belirten Erbakan, "Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerini imha etmek, sınır güvenliğimizi sağlamak, ülkemizin, vatanımızın korunması için bir operasyon gerçekleştirdi. Türkiye'nin sınırlarını korumak, kendi güvenliğini temin etmek için böyle bir operasyonu gerçekleştirmesi elbette ki en tabii hakkıdır." dedi.
Bu operasyonun sonuna kadar arkasında durduklarını aktaran Erbakan, "Her fırsatta ifade ettiğimiz gibi milli görüşçüler olarak bizler, vatan için, milletimiz için, bayrağımız için, davamız için her zaman şehit olmaya hazırız. Bu gerçeğin bir kez daha altını çizmek istiyorum." ifadesini kullandı.

Kaynak : Yeni Akit
AK Parti'den ihraç talebi
Meteorolojiden sağanak ve sis uyarısı
Babacan EYT konusunda neler düşünüyor?
Ak Parti'den önemli EYT açıklaması!
Tarladan aldığı pancarın parasını fıskiyeye bıraktı
AK Parti Balıkesir İl Başkanı istifa etti
Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
O anneye en az 2.280 TL: İşte gerekli şartlar

Benzer Haberler