Anasayfa » Medya Haberleri » Melih Gökçek'ten İmamoğlu'na skandal tweet!

Melih Gökçek'ten İmamoğlu'na skandal tweet!

Melih Gökçek'ten İmamoğlu'na skandal tweet!

Melih Gökçek'ten İmamoğlu'na skandal tweet!

Tarih :
Melih Gökçek'ten İmamoğlu'na skandal tweet!

Melih Gökçek'ten Ekrem İmamoğlu'na 'down sendromlu' skandal tweet!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu eleştirmek isteyen Melih Gökçek, "Senin bu yaptığını down sendromlu çocuk yapmaz" diyerek skandal bir paylaşımda bulundu.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun dün gerçekleştirdiği temel atmama törenini eleştirmek isteyen eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter'dan skandal bir paylaşım yaptı. Kişisel hesabından sık sık İmamoğlu'na yönelik eleştirilerde bulunan Gökçek, İmamoğlu'nun iptal ettiği projeyi eleştirirken down sendromlulara yönelik büyük bir gafa imza attı.

İMAMOĞLU 'TEMEL ATMAMA' TÖRENİ YAPTI

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da var olan 2 tesisin yeterli olduğunu belirtip "Bu tesise ihtiyaç yok" diyerek Silahtarağa İleri Biyolojik Arıtma Tesisi projesinin iptal edildiğini duyurdu. Tesisin kamuya 1,5 milyar liraya mal olması bekleniyordu.

GÖKÇEK KARARI ELEŞTİRDİ

Eski Ankara BB Başkanı Melih Gökçek, Twitter'dan konuyla ilgili olarak İmamoğlu'nu eleştirdi. Gökçek, "Yok... Yapacağı bir proje yok. İşi gücü şu; "Nasıl boş işlerle gündem olurum?" Temel atmayacaksan atma... Ama temel atmama programı gerçekten çocukça... Samimi söylüyorum bu konuda down sendromlu bir çocuğumuz senin yaptığını yapmaz..." diyerek skandal bir paylaşımda bulundu.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler