Anasayfa » Gündem » Gözü dönmüş evlat uyuyan babasını katletti!

Gözü dönmüş evlat uyuyan babasını katletti!

Gözü dönmüş evlat uyuyan babasını katletti!

Diyarbakır’da cani evlat, 49 yaşındaki babasını gece uyurken boğazını kesip, vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü. Gözü dönmüş evlat, cesedin başında sabaha kadar bekledikten sonra karakola gidip, "Ben babamı bıçakla keserek öldürdüm" diyerek teslim oldu.

Tarih :
Gözü dönmüş evlat uyuyan babasını katletti!
Olay, Diyarbakır’ın merkez Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgilere göre, 21 yaşındaki S.B., henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı akşam saatlerinde babası M.F.B ile tartıştı. Gece yarısı babasının uyumasını bekleyen S.B., eline aldığı bıçakla uykudaki babasının boğazını kesti. Bununla da yetinmeyen gözü dönmüş evlat, bıçağı babasının vücudunun çeşitli yerlerine sapladı. S.B., öldürdüğü babasının cesedinin başında sabaha kadar bekledikten sonra karakola gidip, "Ben babamı bıçakla keserek öldürdüm" diyerek teslim oldu.

Bağlar İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim olan zanlının verdiği bilgiler doğrultusunda olayın yaşandığı eve giden güvenlik güçleri, 49 yaşındaki M.F.B.’nin cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışması sonrası M.F.B.’nin cansız bedeni, otopsi işlemleri için Diyarbakır Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Olayla ilgili geniş çapta inceleme başlatıldı.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Siyanüre ulaşmak bu kadar kolay mı?
Ardahan Arbel 6 İşçi Alacak
21 ton mandalina yanlış etiket kurbanı oldu
Çiftçilerin kabusu olmuştu... Tarlasından çıkana tazminat ödenecek
Çalışana göre mesai saati uygulaması!
24 bin memura 3.000 TL promosyon
Yargıtay'dan emsal karar!İşvereni haklı buldu...
Mansur Yavaş'ın adını kullanarak 'iş vaadi'ne uyarı

Benzer Haberler