Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Tarih :
Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’ye gidişi sırasında uçakta AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u arayarak, AK Parti milletvekillerine talimat verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yapacağı görüşme için ABD’ye gidişi sırasında uçakta AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u arayarak, talimat verdi. AKP Genel Merkezi’nde milletvekilleri ile buluşan Kurtulmuş, Erdoğan’ın talimatlarını aktardı.

Kurtulmuş, "Bölgelerinize gittiğinizde yapacağınız çalışmaları parti çalışması gibi yapmayın, daha sıcak ve doğal ortamlar oluşturun. İllerinizde daha çok zaman harcayın. Ankara’da, İstanbul’da vakit geçirmeyin. Teşkilatta emeği geçen kişilerle gönüldaş olun. Hafta içi üç gün Meclis’te kalın, diğer günlerde ise mutlaka il ziyaretleri yapın ve bu şekilde parti ve Meclis ayağını güçlendirin. Resmi toplantılar yapıp dönenler oluyor. Resmi değil gayriresmi toplantılar yapalım. Herkes ile görüşülüp, herkesin fikri alınsın" dedi.

Kurtulmuş, bir milletvekilinin yeni parti oluşumları ile ilgili sorusu üzerine, "Yeni partilerin ne yapacağı değil, bizim partimizin ne yapacağı önemli" cevabını verdi.

Kaynak : Milli Gazete
Koronavirüs felç de ediyor
'Lahmacun' diyoruz ama yabancılar bu ismi verdiler!
14 Ağustos 2020'den önemli gündem başlıkları
Mevduat yükseldi kredi hacmi arttı
Eski AK Parti'li vekile yeni görev Resmi Gazete'de!
Atina'dan tahrik: Türk köyüne asker gönderdi
PTT çalışanı, çalıştığı kurumda intihar etti
Erol Mütercimler'den yeni dolar kuru tahmini!

Benzer Haberler