Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Tarih :
Erdoğan uçaktan aradı! AK Parti'li vekillere talimat

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD’ye gidişi sırasında uçakta AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u arayarak, AK Parti milletvekillerine talimat verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump ile yapacağı görüşme için ABD’ye gidişi sırasında uçakta AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'u arayarak, talimat verdi. AKP Genel Merkezi’nde milletvekilleri ile buluşan Kurtulmuş, Erdoğan’ın talimatlarını aktardı.

Kurtulmuş, "Bölgelerinize gittiğinizde yapacağınız çalışmaları parti çalışması gibi yapmayın, daha sıcak ve doğal ortamlar oluşturun. İllerinizde daha çok zaman harcayın. Ankara’da, İstanbul’da vakit geçirmeyin. Teşkilatta emeği geçen kişilerle gönüldaş olun. Hafta içi üç gün Meclis’te kalın, diğer günlerde ise mutlaka il ziyaretleri yapın ve bu şekilde parti ve Meclis ayağını güçlendirin. Resmi toplantılar yapıp dönenler oluyor. Resmi değil gayriresmi toplantılar yapalım. Herkes ile görüşülüp, herkesin fikri alınsın" dedi.

Kurtulmuş, bir milletvekilinin yeni parti oluşumları ile ilgili sorusu üzerine, "Yeni partilerin ne yapacağı değil, bizim partimizin ne yapacağı önemli" cevabını verdi.

Kaynak : Milli Gazete
Ziraat Bankası Simit Sarayı’nı satın alıyor
Birinci zam % 26, ikinci zam yüzde 150 ile geldi
Yeni nesil ‘bavul’ ticareti
Davutoğlu’nun 3,5 yıl önce söyledikleri ve bugün yaptıkları!
Cam silerken 11. kattan düştü
Bakan Kurum'dan Kanal İstanbul açıklaması
15 Aralık 2019'dan önemli gündem başlıkları
Bakan Soylu: Talimatları İstanbul'dan veren benim

Benzer Haberler