Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...

Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...

Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Doğal güzellik olarak hepimizin bildiği Dipsiz Gölü'müzle alakalı istemediğimiz bir süreç yaşandı. Buna ilişkin Sayın Cumhurbaşkanı'mızın da talimatlarıyla Dipsiz Göl'ün eski haline getirilmesi için 4 maddelik bir eylem planı belirledik. Bakanlığımız, bakan yardımcımız ve ilgili genel müdürlüğümüzle olayı yerinde takip ediyoruz, valiliğimizle bu süreci yürütüyoruz" dedi.

Tarih :
Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kadıralak yaylamız hiçbir zaman imara açılmayacaktır. Aksine koruma alanını dört kat artırarak daha da büyüttük ve alan miktarıyla birlikte burada atılacak her türlü adım da bakanlığımız uhdesinde Tabiat Varlıkları Genel Müdürlüğümüz onayıyla yapılacaktır." dedi.

Dipsiz Göl talimatı

Erdoğan, "Doğal güzellik olarak hepimizin bildiği Dipsiz Gölü'müzle alakalı istemediğimiz bir süreç yaşandı. Buna ilişkin Sayın Cumhurbaşkanı'mızın da talimatlarıyla Dipsiz Göl'ün eski haline getirilmesi için 4 maddelik bir eylem planı belirledik. Bakanlığımız, bakan yardımcımız ve ilgili genel müdürlüğümüzle olayı yerinde takip ediyoruz, valiliğimizle bu süreci yürütüyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Genel Kurul'da bütçe görüşmeleri yarın başlıyor
Kadroya gecen işçilerin izninde kritik detay!
17 yaşındaki genç kızdan 12 gündür haber alınamıyor
İşçi alacakları için iki ayrı kanun teklifi
Asgari ücret ne kadar olacak? Enflasyona göre asgari ücret hesaplama
Bebek bezinde KDV indirimi için kanun teklifi
Zam geliyor, destek parası artıyor! Çalışanlar dikkat!

Benzer Haberler