Anasayfa » Medya Haberleri » Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...

Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...

Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Doğal güzellik olarak hepimizin bildiği Dipsiz Gölü'müzle alakalı istemediğimiz bir süreç yaşandı. Buna ilişkin Sayın Cumhurbaşkanı'mızın da talimatlarıyla Dipsiz Göl'ün eski haline getirilmesi için 4 maddelik bir eylem planı belirledik. Bakanlığımız, bakan yardımcımız ve ilgili genel müdürlüğümüzle olayı yerinde takip ediyoruz, valiliğimizle bu süreci yürütüyoruz" dedi.

Tarih :
Erdoğan talimatı verdi!Bakan açıkladı...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Kadıralak yaylamız hiçbir zaman imara açılmayacaktır. Aksine koruma alanını dört kat artırarak daha da büyüttük ve alan miktarıyla birlikte burada atılacak her türlü adım da bakanlığımız uhdesinde Tabiat Varlıkları Genel Müdürlüğümüz onayıyla yapılacaktır." dedi.

Dipsiz Göl talimatı

Erdoğan, "Doğal güzellik olarak hepimizin bildiği Dipsiz Gölü'müzle alakalı istemediğimiz bir süreç yaşandı. Buna ilişkin Sayın Cumhurbaşkanı'mızın da talimatlarıyla Dipsiz Göl'ün eski haline getirilmesi için 4 maddelik bir eylem planı belirledik. Bakanlığımız, bakan yardımcımız ve ilgili genel müdürlüğümüzle olayı yerinde takip ediyoruz, valiliğimizle bu süreci yürütüyoruz." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
Koronavirüs idam erteletti
ŞOK 11 Temmuz aktüel kataloğu sürprizlerle geldi!
TÜİK açıkladı: % 36 zam geldi
Yolculuk yapan aile sistemde pozitif gözüktü! 12 kişi ev karantinasında
12 Temmuz 2020'den önemli gündem başlıkları
Ayasofya'da ibadet için hangi düzenlemeler yapılacak?
Kamuda çalışanlara memur kadrosu öngören yasa teklifi TBMM’de

Benzer Haberler