Anasayfa » Medya Haberleri » MHP İl Başkanı'na 'Asker karısı gibi ağlıyor' tepkisi

MHP İl Başkanı'na 'Asker karısı gibi ağlıyor' tepkisi

MHP İl Başkanı'na 'Asker karısı gibi ağlıyor' tepkisi

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, İYİ Partili İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya'yı eleştirirken "Asker karısı gibi ağlıyor" ifadesini kullandı. MHP'li başkanın skandal ifadelerine sosyal medyada tepki yağdı.

Tarih :
MHP İl Başkanı'na 'Asker karısı gibi ağlıyor' tepkisi
MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan'ın İncirliova'nın İYİ Partili Belediye Başkanı Aytekin Kaya'ya yönelik "Asker karısı gibi ağlıyor" sözlerine asker eşlerinden tepki yağdı.

MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, basın toplantısı düzenleyerek İncirliova'nın İYİ Partili Belediye Başkanı Aytekin Kara'yı hedef aldı. Ancak Pehlivan'ın toplantıda söylediği sözler asker eşlerinin büyük tepkisini topladı.

"ASKER KARISI GİBİ AĞLIYOR"

Kara'ya yönelik "Maşallah asker karısı gibi ağlıyor" ifadeleri sosyal medyayı ayağa kaldıran MHP'li Pehlivan, "Kendisinin seçimlerde bir takım açıklamaları vardı. 'Satmayacağız, sattırmayacağız, yok satıldı, o oldu, bu oldu' gibi konuşuyor. Geldiği günden beri maşallah asker karısı gibi ağlıyor. Devamlı bir serzeniş içerisinde" dedi. Pehlivan'ın bu sözlerine tepki yağdı.


SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

MHP'li başkanın kullandığı skandal ifadelere sosyal medyada tepki yağdı. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Bu ülkede kadın olmak harbi zor be! Asker eşi olsan bile laf yiyorsun. Burak Pehlivan, ya çıkıp özür dileyin ya da edebinizle istifa edin" diyerek çok sert tepki gösterdi.

 

Kaynak : Memurlar.Net
Açıktaki memur malulen emekli olabilir mi?
Emekliye 2 bin 199 lira!
Meteoroloji'den yüksek sıcaklık uyarısı!
Barolara ilişkin teklifin 12 maddesi kabul edildi
Okullarda alınacak virüs önlemleri belli oldu
Meteorolojiden 2 bölge ile 8 ile yağış uyarısı
Meclis'te gerginlik! Maskeyi takan arbedeye daldı
Müdür, memurenin kalçasına dokundu! Yargıtay 'Babacan tavır' dedi

Benzer Haberler