Anasayfa » İlan » Demirciköy Belediyesi İşçi Alım İlanı

Demirciköy Belediyesi İşçi Alım İlanı

Demirciköy Belediyesi İşçi Alım İlanı

Tarih :
Demirciköy Belediyesi İşçi Alım İlanı

KÜTAHYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ

DEMİRCİKÖY BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 13 Aralık 2019
Yayınlanma Tarihi : 09 Aralık 2019

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) Genel Hususlar:

1) Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan" linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim düzeyindeki işçi taleplerine, durumu talep şartlarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Aynı eğitim düzeylerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan işçi taleplerine başvurularda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu kişilerin EKPSS/KPSS'ye girmiş olmaları yeterlidir. Ancak, kariyer meslek taleplerine başvuru yapacak engellilerden ilgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS'ye tabi engelli işçi taleplerine başvuru yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak başvuru yapacaklarını başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere başvuru yapacak öncelikli adaylar, başvuru yapacakları listeyi başvuru esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. Başvuru süresi bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS'ye tabi işçi taleplerine müracaat eden iş arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli belgelerden başlanmak suretiyle öncelik belge tarihlerine göre açık iş sayısının dört katını, kariyer mesleklerde ise açık iş sayısının beş katını geçmeyecek şekilde oluşturulan nihai listeler sınav yapılmak üzere talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

10) Sınav gün, saat ve yeri ile sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

B) Özel Hususlar:

18,12.2019 Tarihinde Noter Kurası çekilecektir.

23.12.2019 pazartesi günü saat 11:00'de Belediye Binasında Mülakat yapılacaktır. Noter Kurasında ismi çıkanlar aşağıda yazılı olan belgeleri 20.12.2019 cuma günü mesai bitimine kadar Demirci Belediyesine Teslim etmeleri gereklidir.

 • Nüfus Cüzadanı Fotokopisi (Noter Onaylı)
 • Ayrıntılı Nüfus Kayıt Örneği
 • İkametgah Belgesi
 • Diploma
 • Adli Sicil Kaydı
 • Sağlık Raporu
 • Sürücü Belgesi
 • Greyder kullanma sertifikası
 • Beko loder kullanma sertifikası
 • Tehlikelii ve Çok Tehlikeli işlerde her türlü çöp ve atık maddeler ile lgili işler belgesi
 • İş Makineleri Bakım Onarım belgesi
 • Psikoteknik belgesi

Meslek Bilgileri

MeslekDeneyim (Yıl)Öğrenme Türü
Greyder Operatörü

KişiselBilgiler

CinsiyetYaş AralığıBoy AralığıKilo Aralığı
Kadın 18--(13.12.2001 - - -
Erkek - - -

Kura Bilgileri

Kura YeriKura TarihiKura Saat Dilimi
DEMİRCİ BELEDİYESİ SİMAV/KÜTAHYA18.12.2019Gün Boyunca (09:00 - 18:00)

Aranan Nitelikler

Nitelik BaşlığıNitelik Aciklamasi
İş Makinaları SertifikalarıGreyder, Beko Loder(Kazıcı-Yükleyici) Operatörü Sertifikası

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : DEMİRCİ KASABASI TALAT ÖZTÜRK CD.NO:2
SİMAV
43587 SİMAV
KÜTAHYA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SİMAV

İrtibat Bilgileri

Adı SoyadıSÜLEYMAN HİMMETOĞLU
Ünvanı
Telefon No0274 544 2001
E-Posta

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Kaynak : SGK Rehberi
Uzmanlardan banka uyarısı: 'Ödemeyin, kanunsuzdur'
Erciyes Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı
Bahçeli'den Akşener’e ‘evine dön’ çağrısı
Spekülatörler yine TL'ye sıktı
Aydın Arya Turistik Geçici 2 İşçi Alacak
Son dakika...Sağlık Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs kararı!
Çalışma Bakanlığı'nda üç kritik atama!
Prof. Çetiner: Şu anki seyirde okullar açılamaz
5 Agustos 2020'den önemli gündem başlıkları
127 General ve Amirallerin atamaları Resmi Gazete'de
Borsada kayıp yüzde 5'i aştı
Bir inşaat şirketi daha iflas etti
İstanbul Sözleşmesi masaya yatırılacak ama masada kalabilir!
Sağlık çalışanının 'Türk bayrağı' hassasiyeti
Beyrut'ta 2 bin 750 ton amonyum nitrat patladı! Ölü sayısı 100'e yükseldi
Aydın Sultanhisar Kazı Başkanlığı Geçici 47 İşçi Alacak
İzmir Torbel 45 İşçi Alacak
Erciyes Üniversitesi Öğretim Elemanı Alım İlanı
Vaka sayısı 1000'in üzerine çıktı... İçişleri 81 ile yeni genelge gönderdi
İşçi, imzaladığı bordroya dikkat etmezse hakkını talep edemez
ASELSAN servisi ile otobüs kaza yaptı: 1 ölü, 2'si ağır 8 yaralı

Benzer Haberler