Anasayfa » Medya Haberleri » Korkunç kaza! Bir aile yok oldu..

Korkunç kaza! Bir aile yok oldu..

Korkunç kaza! Bir aile yok oldu..

Korkunç kaza! Bir aile yok oldu..

Tarih :
Korkunç kaza! Bir aile yok oldu..

Yolcu otobüsü ile otomobilin karıştığı korkunç kazada bir aile yok oldu: Baba ve 3 çocuğu hayatını kaybetti
Akçakent Belediye Başkanı'nın sekreteri Hacı Salih Çiçek ile 2 çocuğu olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada yaralı olarak çıkartılan Çiçek'in diğer kızı Merve Nur ise hastanede tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Çiçek ailesinin bir yakınlarına taziyeye giderken kaza geçirdiği öğrenildi.

Kırşehir'de yolcu otobüsü ile otomobilin çarpışması sonucu baba ile 3 çocuğu öldü.

Kayseri'den Ankara istikametine giden Mustafa Köseoğlu (39) idaresindeki Kamil Koç firmasına ait 38 H 2600 plakalı yolcu otobüsü, Kırşehir-Kırıkkale kara yolu Özbağ beldesi kavşağında, Hacı Salih Çiçek'in (51) kullandığı 40 AK 547 plakalı otomobille çarpıştı.

BABA VE 2 ÇOCUĞU OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Otomobil sürücüsü Çiçek ile oğlu Yasin (20) ve kızı Sedanur (18) Çiçek olay yerinde hayatını kaybetti. Çiçek'in yaralanan diğer kızı Merve Nur Çiçek (15) Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Kazada ağır yaralanan Merve Nur Çiçek, kaldırıldığı Ahi Evran Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak, yaşamını yitirdi. Baba Hacı Salih ile çocukları Yasin ve Seda'nın ardından Merve Nur Çiçek'in de hayatını kaybetmesiyle ölü sayısı 4'e yükseldi.

Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, olay yerine gelerek bilgi aldı.

ÇOCUKLARIYLA TAZİYE ZİYARETİNE GİDİYORDU

Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç'ın sekreteri olduğu öğrenilen Hacı Salih Çiçek'in, çocuklarıyla Akçakent ilçesine taziyeye giderken kazanın meydana geldiği öğrenildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı

Benzer Haberler