Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Tarih :
Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Ali Tezel'i eski eşi ihbar etmiş

FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, sorgusunun ardından aynı gün serbest bırakıldı. Tezel, "Eşim şikayette bulunmuş. İhbar öç alma amaçlıdır" dedi.

Ali Tezel dün sabah saatlerinde Cihangir'deki evinden gözaltına alındı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürülen Tezel'in, 2010 yılında boşandığı 23 yıllık eşi Meryem Kumanova'nın şikayetiyle gözaltına alındığı belirtildi. Tezel'e Bank Asya ve firari FETÖ yöneticisi Hidayet Karaca'yla ilgili sorular yöneltildi. Karaca'yla emeklilik için kalan süresini hesaplamak için görüştüğünü söyleyen Ali Tezel, Bank Asya'ya da bir günlüğüne para yatırdığını belirtti. Ali Tezel 6 saat sonra serbest bırakıldı.

UYURKEN YATAKTAN ALDILAR

Ali Tezel şunları söyledi: "Eski eşim boşanmayı içine sığdıramamışki, bu sebeple beni FETÖ'cülükle suçlayan bir dilekçe vermiş. Sabah uyurken yataktan aldılar. Nazik davrandılar arkadaşlar. Teşekkür ediyorum polislere. Eşim iftira yaptı, hukuki sürecin ardından, eşim hakkında da suç duyurunda bulunmayı düşüneceğim."

Kaynak : Memurlar.Net
18 Ocak 2020'den önemli gündem başlıkları
Dikkat! MTV’nin ilk taksidini kaçırmayın!
Yozgatlı öğrencinin bayrak sevgisi
Rapor sonunda işe başlamadan yıllık izin kullanabilir miyim?
Burdur SYDV Geçici 3 İşçi Alacak
Sabiha Gökçen Havalimanı'na ek sefer izni verilmedi
AK Parti Yeni Kanun Teklifini Meclis'e sundu!....
Türkiye'nin gündemini değiştiren Ümmü Gülsüm'den sosyal medya açıklaması

Benzer Haberler