Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Tarih :
Ali Tezel'i ihbar eden kişi belli oldu!

Ali Tezel'i eski eşi ihbar etmiş

FETÖ soruşturmasında gözaltına alınan sosyal güvenlik uzmanı Ali Tezel, sorgusunun ardından aynı gün serbest bırakıldı. Tezel, "Eşim şikayette bulunmuş. İhbar öç alma amaçlıdır" dedi.

Ali Tezel dün sabah saatlerinde Cihangir'deki evinden gözaltına alındı. Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürülen Tezel'in, 2010 yılında boşandığı 23 yıllık eşi Meryem Kumanova'nın şikayetiyle gözaltına alındığı belirtildi. Tezel'e Bank Asya ve firari FETÖ yöneticisi Hidayet Karaca'yla ilgili sorular yöneltildi. Karaca'yla emeklilik için kalan süresini hesaplamak için görüştüğünü söyleyen Ali Tezel, Bank Asya'ya da bir günlüğüne para yatırdığını belirtti. Ali Tezel 6 saat sonra serbest bırakıldı.

UYURKEN YATAKTAN ALDILAR

Ali Tezel şunları söyledi: "Eski eşim boşanmayı içine sığdıramamışki, bu sebeple beni FETÖ'cülükle suçlayan bir dilekçe vermiş. Sabah uyurken yataktan aldılar. Nazik davrandılar arkadaşlar. Teşekkür ediyorum polislere. Eşim iftira yaptı, hukuki sürecin ardından, eşim hakkında da suç duyurunda bulunmayı düşüneceğim."

Kaynak : Memurlar.Net
Milyonlara yeni maaş! 5 tabloda tek tek açıklandı
Atabey Belediyesi İşçi Alacak
Arapgir Öğretmenevi Geçici İşçi Alacak
Yargıtay'dan milyonlarca çalışanı ilgilendiren 'izin' kararı
Alınamayan kıdem için kaç yıl içinde dava açılmalı!
Ürgüp Öğretmenevi İşçi Alacak
Fabrikanın sahibi ilk kez konuştu!
Yeni zam ile en ucuz sigaranın fiyatı belli oldu!

Benzer Haberler