Anasayfa » Medya Haberleri » Şube Müdürü'nün oğlu, gelini ve görümcesine kadrolu iş!

Şube Müdürü'nün oğlu, gelini ve görümcesine kadrolu iş!

Şube Müdürü'nün oğlu, gelini ve görümcesine kadrolu iş!

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal'ın üç kızının ve iki damadının üniversitede öğretim görevlisi olduğunun ortaya çıkmasının ardından üniversite yeni bir akraba atamasıyla çalkalanmaya başladı. Üniversitenin Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ali Paşa G'nin beş akrabasının çeşitli birimlerde çalıştığı ortaya çıktı.

Tarih :
Şube Müdürü'nün oğlu, gelini ve görümcesine kadrolu iş!
>Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal'ın üç kızının ve iki damadının üniversitede öğretim görevlisi olduğunun ortaya çıkmasının ardından üniversite yeni bir akraba atamasıyla çalkalanmaya başladı. Üniversitenin Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ali Paşa G'nin beş akrabasının çeşitli birimlerde çalıştığı ortaya çıktı.

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde Rektör Prof. Dr. Süleyman Baykal'ın üç kızı ve iki damadının üniversitede öğretim görevlisi olduğu ortaya çıkmıştı.

Üniversitenin Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ali Paşa G.'nin beş akrabasının da çeşitli birimlerde çalışması tepkilere neden oldu.

Kızı Funda G'nin Şube Müdürü, gelini Nazlı G. bilgisayar işletmeni, oğlu Osman G'nin tekniker, akrabası Sami G'nin Farabi Hastanesi'nde bilgisayar işletmeni ve Ekrem G'nin de sürekli işçi olarak çalıştığı ortaya çıktı.


İsmail AKDUMAN

Kaynak : Sözcu
Emekliye ek ödeme yüzde 10'a yükseltilsin!
Araç sahipleri dikkat! İki kriteri yerine getirmeyen aracını satamayacak
Burcu Esmersoy: Babam tuvalette hortumla dövüyordu
Almanya'dan Tesla'yı şoke eden karar! Ağaç kesince fabrika işi yattı
64 sikke ile yakalandı!
Kadro alan taşerona DYK veya İYP'de 110 TL ödenecek!
200 bin TL'lik doğum günü partisi

Benzer Haberler