Anasayfa » Medya Haberleri » Yeni kulisl !Muharrem İnce dayak yedi iddiası!

Yeni kulisl !Muharrem İnce dayak yedi iddiası!

Yeni kulisl !Muharrem İnce dayak yedi iddiası!

CHP'li Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu'nun, Muharrem İnce'ye kafa attığı öne sürüldü. İşte CHP 'deki dayak iddiası..

Tarih :
Yeni kulisl !Muharrem İnce dayak yedi iddiası!
Kulisler Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu'nun, Muharrem İnce'ye yumruk attığı iddiasıyla sarsıldı!

CHP'li Muharrem İnce'nin, dün gece yarısına kadar toplantı yaptığı Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu ile kavga ettiği ve Kesimoğlu'nun, Muharrem İnce'ye kafa attığı söylentisi yayıldı.

KESİMOĞLU'NUN İNCE'YE KAFA ATTIĞI DEDİKODUSU SES GETİRDİ
CHP'nin eski Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yle ilgili bomba bir kulis dedikodusu gündeme geldi. Önceki gün CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Muharrem İnce'nin dün gece Çankaya'daki ofisinde saat 23.00 sularında CHP'li Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu ile yaptığı görüşmenin kavgayla bittiği öne sürüldü. Sebebi bilinmeyen tartışma sırasında Kesimoğlu'nun Muharrem İnce'ye kafa attığı ve İnce'nin burnunda hasar oluştuğu öne sürüldü.

DOKTOR ÇAĞRILDI
Burnu kanayan ve hasar oluşan Muharrem İnce'nin olayın duyulmaması için hastaneye gitmediği, ofise doktor çağrıldığı söylendi.

"İNCE'YE DESTEK OLDUM DİYE ADAY GÖSTERİLMEDİM"

Mehmet Kesimoğlu CHP kendisini aday göstermeyince seçime bağımsız aday olarak girmiş ve belediye başkanı seçilmişti. Kesimoğlu, aday gösterilmemesinin nedeninin Muharrem İnce'nin CHP Genel Başkan adaylığına destek vermek olduğunu açıklamıştı.

 

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler