Anasayfa » Medya Haberleri » Arınç'tan Melih Gökçek çıkışı!

Arınç'tan Melih Gökçek çıkışı!

Arınç'tan Melih Gökçek çıkışı!

Arınç'tan Melih Gökçek çıkışı! Parsel numarası...

Tarih :
Arınç'tan Melih Gökçek çıkışı!

Bülent Arınç'tan Melih Gökçek çıkışı! Parsel numarası...

TV5 Ankara Bürosu canlı yayın programına katılan Bülent Arınç, yıllar önce başlattığı "parsel" polemiği hakkında yıllar sonra ilk kez konuştu. Gökçek'e "Parsel numarası vermeme gerek yok" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, TV5 Ankara Bürosu programının canlı yayın konuğu oldu. 2015 yılında dönemin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile yaşadığı "parsel parsel" polemiği ile ilgili yıllar sonra ilk kez konuştu.

HERKES BİLİYOR, PARSEL NUMARASI VERMEME GEREK YOK

Melih Gökçek'e göndermede Bülent Arınç, Ankara'da yaşananların çok iyi bilindiğini belirterek, "Herkesin bildiğini benim ayrıca söylememe gerek yok. Ankara'da ne yaşandığını, kimin kimlerle ne yaptığını veya ne yapmadığını bilir insanlar." diyerek, "Benim ayrıca parsel numarası vermeme gerek yok." şeklinde konuştu.

MAHKEME DAVAYI REDDETMİŞTİ

Birbirlerine yönelik ithamlar sonrası mahkemelik olan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç arasındaki davada mahkeme, Gökçek'in açtığı 50 bin TL'lik tazminat davasını reddetmişti.

Kaynak : Milli Gazete

Benzer Haberler