Anasayfa » Medya Haberleri » Polis memuru sokaklara çıkan vatandaşları uyarmanın yolunu buldu!

Polis memuru sokaklara çıkan vatandaşları uyarmanın yolunu buldu!

Polis memuru sokaklara çıkan vatandaşları uyarmanın yolunu buldu!

Hindistan’daki bir polis memuru, koronavirüs salgınını önlemek için farklı bir yol seçti.

Tarih :
Polis memuru sokaklara çıkan vatandaşları uyarmanın yolunu buldu!
SOSYAL MEDYADA YAYILDI: Chennai şehrinin sokaklarında devriye gezen polis memuru Rajesh Babu, koronavirüsüne benzeyen bir kask taktığı için sosyal medyada viral oldu.
#2


ÇİN'DEN SONRA EN KALABALIK ÜLKE: Bir milyarı geçen nüfusu olan Hindistan, koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 günlük karantina altında. Bu yüzden polis memuru Rajesh, insanlara evde kalmanın önemini anlatmak için olağandışı bir yol seçti. Gowtham adında yerel bir sanatçıyla birlikte kağıttan koronavirüse benzeyen bir kask tasarladı.Bir milyarı geçen nüfusu olan Hindistan, koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 günlük karantina altında. Bu yüzden polis memuru Rajesh, insanlara evde kalmanın önemini anlatmak için olağandışı bir yol seçti. Gowtham adında yerel bir sanatçıyla birlikte kağıttan koronavirüse benzeyen bir kask tasarladı.
#3


"BU KASKI GÖREN KORONAVİRÜSÜ HATIRLIYOR": Rajesh Babu, Asian News International’a verdiği röportajında “ Biz bütün adımları atmamıza rağmen insanlar hala dışarı çıkıyorlar. Bu koronavirüse benzeyen kaskı takmam da insanların polisin ciddiyetini anlamaları için attığımız adımlardan biridir. Bu kaskı taktığım zaman insanların aklına koronavirüsü geliyor. Özellikle kaskı gören çocuklar eve gitmek istiyorlar.”
Kaynak : Yeni Akit

Benzer Haberler