Anasayfa » Medya Haberleri » Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

0-31 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma kısıtlamasından sonra normalleşme sürecinde önemli adımlar atıldı. Peki 6-7 Haziran Sokağa çıkma yasağı genelgesi yayımlandı mı? İşte detaylar....

Tarih :
Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?
30-31 Mayıs tarihlerinde sokağa çıkma yasağının bitmesinin ardından gündemde bu hafta sonu kısıtlamasının olup olmayacağında. Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçtiğimiz günlerde 1 Haziran'dan itibaren normalleşme sürecine yönelik önemli adımlar atılacağını açıklamıştı. Peki Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? 6-7 Haziran Sokağa çıkma yasağı genelgesi yayımlandı mı? İşte detaylar...

HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI VAR MI?
Bayram sonrasında vaka durumundaki iyileşmenin sürmesi durumunda sokağa çıkma kısıtlamasına haziran ayında son verilmesi hedefleniyordu.

Aynı şekilde 65 yaş ve 20 yaş altına uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının da bu takvimle birlikte haziran ayının ortasında son bulması planlanıyor.

Buna göre 16-19 Mayıs ve ramazan bayramının yer aldığı 23-26 Mayıs'ta sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmasının ardından yeni gelişmeler gündemde yer aldı.Bu haftasonu sokağa çıkma yasağına ilişkin henüz resmi bir açıklama gelmedi.

 

Kaynak : Milli Gazete
Son dakika… Corona virüsüyle ilgili müthiş gelişme
Salgında kritik iki ay
Hırsızlık yaparken yakalandı, 'virüs var' diyerek polisleri uzaklaştırmaya çalıştı
TBMM'de bu hafta neler görüşülecek?
Çantaya sığan bomba imha robotuna şehidin adını verecekler
EPDK 9 şirkete lisans verdi
Sigortasız işçi çalıştıran yanar
Düğünde 'Abi beni bir şey ısırdı' diyen küçük Hamza hayatını kaybetti

Benzer Haberler