Anasayfa » Medya Haberleri » Ünlü işadamından kötü haber! Koronaya yakalanmıştı

Ünlü işadamından kötü haber! Koronaya yakalanmıştı

Ünlü işadamından kötü haber! Koronaya yakalanmıştı

Ünlü otel zinciri sahibi Grand Yazıcı Otelleri sahibi Hayri Yazıcı koronaya yakalandı. Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı bir süredir koronavirüs tedavisi görüyordu. Yazıcı'nın durumu ile ilgili yeni bir haber geldi. Ünlü iş adamının entübe edildiği öğrenildi.

Tarih :
Ünlü işadamından kötü haber! Koronaya yakalanmıştı

Ünlü otel zinciri sahibi Grand Yazıcı Otelleri sahibi Hayri Yazıcı koronaya yakalandı

ENTÜBE EDİLDİ

Ünlü otel zinciri sahibi Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı koronaya yakalandı. 2014 yılında böbrek nakli olan Hayri Yazıcı'nın tedbir amaçlı hastaneye yatırıldığı ve entübe edildiği öğrenildi.

Bülent Cankurt, kötü bir haberim var diyerek Grand Yazıcı Otelleri'nin sahibi Hayri Yazıcı'nın koronaya yakalandığını duyurdu. Cankurt Günaydın'da kaleme aldığı yazısında, Şubat başında Hayri ağabeyin Covid-19 testi pozitif çıkmış; hastalığı hafif seyretse de, eşi Lale Hanım ve kızı Bahar Şer, 2014'te böbrek nakli olduğu için tedbir amaçlı Taksim'deki özel bir hastaneye yatırmıştı.

Benim gibi herkes, Hayri ağabeyin bir an önce hastaneden taburcu olmasını dilerken, 16 Şubat'taki doğum gününü yoğun bakımda geçirdiği haberi gelmişti. Maalesef dün Hayri ağabeyin yakınlarından daha da kötü bir haber aldım! Yeni yaşına yoğun bakımda giren Hayri ağabey, doğum gününün ertesi günü entübe edilmiş. Sağlık konusunda şimdiye kadar pek çok badire atlatan Hayri ağabeyin umarım tez zamanda iyileştiği haberini de alırız.

Kaynak:Yeniçağ

Kaynak : SGK Rehberi
Hafta sonu yasaklarının kalktığı iller
Erik, çeyrek altını solladı
3 büyükşehirden sadece Ankara normalleşiyor
Cumhurbaşkanlığı, bu normalleşme paylaşımını yaptı
Yetkili Sendika Başkanının 2 milyonluk makam aracı eleştirildi!
Tarla süren çiftçinin pulluğuna 2 bin yıllık kitabe takıldı
Hakkari'de gösteri ve yürüyüşler 15 gün süreyle yasaklandı
Hamile kamu personeli, izinli sayılmaya devam edilecek mi?

Benzer Haberler