Anasayfa » Medya Haberleri » Alevlere evlerinde yakalandılar: 2 ölü

Alevlere evlerinde yakalandılar: 2 ölü

Alevlere evlerinde yakalandılar: 2 ölü

Alevlere evlerinde yakalandılar: 2 ölü Antalya'nın Manavgat ilçesinde dün öğle saatlerinde başlayan ve halen devam eden yangında Akseki'de dumandan etkilenerek ölen 82 yaşındaki adamın ardından ikinci acı haber geldi. Saraçlı Mahallesi'nde Osman ve Şehri Kardaş çifti evlerinde yanarak yaşamlarını yitirdi. Acı haberi bölgede bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sosyal medya hesabından duyurdu.

Tarih :
Alevlere evlerinde yakalandılar: 2 ölü

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dün öğle saatlerinde başlayan yangında, Saraçlı Mahallesi Delioğlanlı mevkisinde hayvancılıkla geçimlerini sağlayan 3 çocuklu karı koca evlerinde hayatlarını kaybetti. Osman ve Şehri Kardaş çiftinin cansız bedenlerini çocukları buldu. Yangında yaşamını yitiren Kardaş çiftinin 20'nin üzerinde koyununun, 1 inek ve buzağısının da telef olduğu bildirildi.

Dün gece 02.00 sıralarında anne babasının kendilerini aradığını ve evin etrafını alevlerin sardığın söylediklerini belirten Deniz Kardaş, "Köye geldiğimizde annem ve babam evin dışında değildi. İçeri girdiğimizde cansız bedenleriyle karşılaştık" dedi.

Kardaş çiftinin cenazeleri adli tabip ve Cumhuriyet Savcısının incelemesinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna götürüldü.

Dün Akseki ilçesinde başlayan orman yangınında da Kepezbelen Mahallesi eski muhtarı 82 yaşındaki Hasan Ali Yüksel dumandan zehirlenerek hayatını kaybetmişti.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
‘Burası’ çok değişti!
Öz kızını öldüresiye döven anneye 1 yıl 6 ay hapis
20 bin sözleşmeli öğretmen kadroya geçecek
Yargıtay: Kendinden 47 yaş büyük erkekle evlenme 'çıkar amaçlıdır'
İki doz aşı olana karantina yok
Yüz yüze eğitimde not uyarısı! Belirleyici değil
Hastasından ameliyat parası isteyen profesör tutuklandı

Benzer Haberler