Anasayfa » Gündem » Yangın sonrası itfaiye erlerine çirkin saldırı

Yangın sonrası itfaiye erlerine çirkin saldırı

Yangın sonrası itfaiye erlerine çirkin saldırı

Bir hafta önce Sakarya'nın Arifiye ilçesinde plastik geri dönüşüm fabrikasında çıkan ve palet üretim tesisine de sıçrayan yangını söndürmek isteyen itfaiye erlerine çevredeki vatandaşların saldırı da bulunduğu anlar an be an cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Tarih :
Yangın sonrası itfaiye erlerine çirkin saldırı
5 Eylül Pazar günü Arifiye ilçesi Hanlıköy Mahallesi Lale Sokak'ta bulunan plastik geri dönüşüm fabrikasında bilinmeyen bir sebeple çıkan ve kısa sürede büyüyerek geri dönüşüm fabrikasının yanındaki palet üretim tesisine de sıçrayan yangın için bölgeye çok sayıda ekip sevk edilmişti. Orman Bölge Müdürlüğü'ne ait arazözler, TOMA, iş makineleri ve çok sayıda itfaiye ekibinin müdahalesi neticesinde yangın yaklaşık 2 saat süren çalışmaların ardından kontrol altına alınırken, yangında fabrika ve tesis bölümleri ile çok sayıda plastik ve ahşap malzeme kullanılamaz hale gelmişti.

İtfaiyeye saldırı anları kamerada

Yaşanan yangını kontrol almak isteyen itfaiye erlerine bir grup vatandaşın saldırdığı çirkin anlar ise cep telefonu kamerası ile saniye saniye kaydedildi. Görevi başındaki itfaiyecilere yumruk ve tekme atan kişiler, diğer itfaiyecilerin müdahalesiyle uzaklaştırıldı.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
17 Eylül 2021'den önemli gündem başlıkları
Bursa 2022 Türk Dünyası Kültür Başkenti seçildi
Balıkesir Üniversitesi 18 Öğretim Elemanı alacak
Resmi Gazete'de yayımlandı: 3 ay ertelendi
Altın fiyatları tepetaklak olacak! ‘Bağıra bağıra geliyor’
KGM personeli: Maskelerini araçlardan dışarı atmasınlar
TRT Müzik eski Kanal Koordinatörü hayatını kaybetti

Benzer Haberler