Anasayfa » Medya Haberleri » 9 Ekim 2021 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

9 Ekim 2021 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

9 Ekim 2021 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğüne yapılan atama kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı.

Tarih :
9 Ekim 2021 tarihli atama kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı
Untitled Document ATAMA KARARLARI

Vakıflar Genel Müdürlüğü

Genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanı Aydın Cem ASLANBAY atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Cevdet VURAL atanmıştır.

Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Cemal YILDIZ atanmıştır.

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince, Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz METE görevden alınmış

YERİNE Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne Halil İbrahim TOPÇU atanmıştır.


Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü maddeleri gereğince Serkan GÜR atanmıştır.

SAĞLIK BAKANLIĞI

Karar: 2021/493 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2, 3 ve 4 üncü maddeleri gereğince Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Adem KESKİN görevden alındı YERİNE Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Hüseyin DÜNDAR atanmıştır.

8 Ekim 2021

Recep Tayyip ERDOĞAN

CUMHURBAŞKANI

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler