Patron, işçiyi arabası kirlenmesin diye bagajda taşıdı

Patron, işçiyi arabası kirlenmesin diye bagajda taşıdı

Patron, işçiyi arabası kirlenmesin diye bagajda taşıdı Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde inşaat firması sahibi olduğu iddia edilen bir kişi, ayakkabısını değiştirmek için yapı markete götürdüğü işçiyi koltuk yerine bagajda taşıdı. Durumu görenler ise olaya büyük tepki gösterdi.

Tarih :
Patron, işçiyi arabası kirlenmesin diye bagajda taşıdı

Olay geçtiğimiz günlerde Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde yaşandı. İnşaat sektöründe iş yapan bir firma sahibi, inşaatta çalışan işçiye iddiaya göre çalışırken giymek üzere ayakkabı aldı ama numarası küçük geldi. Bunun üzerine patron, işçiyi mağazaya götürmek istedi.

Yapı marketin önüne gelindiğinde ön ya da arka koltuk yerine açılan bagajdan inen işçiyi görenler gözlerine inanamadı. Bagajdan inip yapı markete giren ve ayakkabısını değiştiren işçi, tekrar bagaja bindi ve kapısı bir yurttaşın yardımıyla kapatıldı.

Görenlerin büyük tepkisine yol açan olay, cep telefonu ve güvenlik kameralarına yansıdı. Araç sahibi ise, işçiyi bagaja binmesi için zorlamadığını, üzeri kirli olduğu için kendisinin bagajda gitmek istediğini iddia etti.

Kaynak : İhlas Haber Ajansı
Numan Kurtulmuş'tan EYT açıklaması
O ilde hayat durma noktasına geldi, onlarca köy yolu kapandı
Sağlık ocağında doktora tekme tokatlı saldırı anı kamerada
Telefonunu düşüren gencin buz gibi göle daldığı anlar kamerada
Mardin'de zincirleme trafik kazasında 3 kişi öldü, 12 kişi yaralandı
Üzerlerine kar kütlesi düşen 2 öğrenci ölümden döndü
EGM'den kış lastiği uyarısı

Benzer Haberler