Anasayfa » Medya Haberleri » Süper Lig'de bazı maçlar ertelendi

Süper Lig'de bazı maçlar ertelendi

Süper Lig'de bazı maçlar ertelendi

Gaziantep FK - Yeni Malatyaspor arasında oynanan ve ilk yarısının ardından yoğun kar yağışından dolayı yarıda kalan karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi. Daha önce 21 Ocak Cuma günü oynanması planlanan Yeni Malatyaspor-Beşiktaş maçı ise Cumartesi gününe alındı.

Tarih :
Süper Lig'de bazı maçlar ertelendi
TFF, dün saat 17.00'de başlayan ve elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle ikinci devre öncesinde bugün aynı saate ertelenen Gaziantep FK- Yeni Malatyaspor maçının, elverişsiz saha koşullarının devam etmesi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

Süper Lig'in 22. haftasında 18.01.2022 Salı günü saat 17.00'de başlayan ve elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle ikinci devre öncesinde hakem tarafından bugün aynı saate ertelenen Gaziantep FK - Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçı, elverişsiz saha koşullarının devam etmesi sebebiyle Federasyonumuz tarafından ileri bir tarihe ertelendi.


Müsabaka kaldığı dakika ve şartlarda daha sonra ilan edilecek tarihte oynanacak.

Bu karşılaşmanın ertelenmesi nedeniyle, daha önce açıklanan program gereği 21 Ocak Cuma günü saat 20.00'de oynanması planlanan Öznur Kablo Yeni Malatyaspor

Beşiktaş maçı 22 Ocak Cumartesi günü saat 13.30'a alındı.

Kaynak : SGK Rehberi

Benzer Haberler